ریاست زندگی برنامه اطلاعات سربازان اطلاعات

ریاست: زندگی برنامه اطلاعات سربازان اطلاعات مازندران بمب گذاری وزیر اطلاعات سربازان گمنام امام زمان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی در جریان اصلاح طلبی گزینه های خوبی جهت شهرداری داریم/ بهتر است هاشمی در شورا بماند ، داریوش قنبری

نیروهای توانمندی در جریان اصلاحات وجود دارد که می توانند جهت شهردار شدن بافایده باشند.

در جریان اصلاح طلبی گزینه های خوبی جهت شهرداری داریم/ بهتر است هاشمی در شورا بماند ، داریوش قنبری

داریوش قنبری : در جریان اصلاح طلبی گزینه های خوبی جهت شهرداری داریم/ بهتر است هاشمی در شورا بماند

عبارات مهم : ایران

نیروهای توانمندی در جریان اصلاحات وجود دارد که می توانند جهت شهردار شدن بافایده باشند.

داریوش قنبری در مورد شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران و تصمیمات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در تصمیمات آینده خود جهت مدیریت های کلان شهری و کشوری باید مسئولانه تر عمل کند.

نماینده سابق مجلس در مصاحبه با عصر کشور عزیزمان ایران گفت: در رابطه با توانمندی محسن هاشمی جهت شهردار شدن شکی وجود ندارد. به هر حال ایشان سال ها در بخش های خاص شهرداری به عنوان یک نیروی فنی کار کرده اند و می توان گفت که؛ ایشان شهرداری را به طور کامل می شناسند، در متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران فعالیت می کردند و فردی صاحب تخصص و تجربه جهت اداره شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هستند ولی آقای هاشمی تا کنون اعلام نکرده که، تمایلی جهت شهردار شدن دارند یا خیر.

در جریان اصلاح طلبی گزینه های خوبی جهت شهرداری داریم/ بهتر است هاشمی در شورا بماند ، داریوش قنبری

وی ادامه داد: یک نظر دیگر هم وجود دارد که؛ آقای هاشمی بهتر است در شورا باقی بمانند آیا که با رفتن ایشان از شورا فردی از جبهه اصول گراها وارد شورا خواهد شد و به همین علت نظر اصلاح طلبان این است که کسی دیگر از خارج از شورا این پست را قبول کند به همین جهت از افراد مختلفی مانند آقای مرعشی و آقای جهانگیری به عنوان گزینه های احتمالی نام برده شده است هست. این افراد نیز گزینه های مطرح و صاحب تخصصی هستند و بدون شک توان این را دارند که به عالی ترین وجه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را اداره کنند، آقای جهانگیری که شخصیتی کم نظیر از نظر مدیریتی هستند و آقای مرعشی نیز سالها تجربه مدیریتی مناسبی جهت تصدی این پست دارند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب اشاره کرد: باید توجه کنیم که بعضی از افرادی که در شورای شهر هستند، قبلا عضو شورای سیاست گذاری بوده اند و به نظرم این امکان وجود دارد که از اعضای شورای سیاست گذاری جهت پست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گزینش شوند، آیا که در این صورت افراد هم فکر هستند و در مجموع به لحاظ فکری و تشکیلاتی می توانند در یک راستا حرکت کنند بنابراین گزینش آقای مرعشی که در شورای سیاست گذاری نیز حضور دارد از نظر من عیب و ایرادی ندارد.

نیروهای توانمندی در جریان اصلاحات وجود دارد که می توانند جهت شهردار شدن بافایده باشند.

قنبری همچنین اضافه کرد: در گزینه های مطرح احتمالی جهت پست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اشخاص دیگری نیز هستند و در مجموع فکر می کنم که؛ “در جریان اصلاح طلبی گزینه های بسیار خوبی جهت تصدی این پست داریم و نیروهای توانمندی در این جریان وجود دارد که می توانند جهت شهردار شدن بافایده باشند”.

وی یادآوری کرد: البته این صحبت ها زیاد گمانه زنی و تحلیل های خارج از شورا است و باید منتظر بمانیم تا ببینیم که نظر شورا چه خواهد بود و این شورا چه تصمیمی خواهد گرفت و ما در حال حاضر نمی توانیم گزینه خاصی را به صورت قطعی مطرح کنیم و بگوییم که به عنوان شهردار گزینش می شود.

قنبری که نامش در لیست امید شوراهای پنجم قرار نگرفت، خاطرنشان کرد: جهت اتخاذ تصمیمات باید با شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان نیز مشورت شود آیا که به هر تریتب مردم به این شورا اعتماد کرده اند و در نتیجه این شورا باید ارتباط خود را با لیست امید مجلس و شورای شهر حفظ کند. باید توجه کرد که یکی از ارکان فعالیت های تشکیلاتی این هست، افرادی که در این شوراها رای آورده اند به حال خود رها نشوند و این ارتباط با بدنه تشکیلات باید همچنان ادامه داشته باشد.

در جریان اصلاح طلبی گزینه های خوبی جهت شهرداری داریم/ بهتر است هاشمی در شورا بماند ، داریوش قنبری

وی با بیان اینکه: خوب است شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گزینه های مناسب تصدی پست شهرداری را به شورای شهر معرفی کنند. با توجه به تجربه ای که ما در این شورای سیاست گذاری کسب کرده ایم و با توجه به پیروزی های بدست آمده در چند سال اخیر مسئولیت اصلاح طلبان بسیار سنگین تر خواهد شد و به همین علت اعضای شورای عالی سیاست گذاری باید این مسئولیت را بپذیرند، تا کسانی که گزینش شده است اند بتوانند به عالی ترین شکل ممکن به وظیفه خودشان در برابر مردم عمل کنند.

داریوش قنبری در آخر گفت: شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان هم باید این را بداند که؛ در تصمیمات آینده خود جهت مدیریت های کلان شهری و کشوری باید مسئولانه تر عمل کند و در نتیجه در برابر آرای مردم باید راهبردهای خاصی را هم جهت شورای شهر، هم جهت مجلس و هم جهت دولت تدوین کند تا در نهایت بتواند این اعتماد مردم را حفظ کرده و آن را جهت ادوار آینده ارتقا دهد.

نیروهای توانمندی در جریان اصلاحات وجود دارد که می توانند جهت شهردار شدن بافایده باشند.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | شهردار | شهرداری | اصلاح طلب | شورای شهر | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs