ریاست زندگی برنامه اطلاعات سربازان اطلاعات

ریاست: زندگی برنامه اطلاعات سربازان اطلاعات مازندران بمب گذاری وزیر اطلاعات سربازان گمنام امام زمان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کشف و خنثی‌کردن بیش از ۳۰ برنامه بمب‌گذاری در سال ۹۵ / وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات گفت: سال ۹۵ سربازان گمنام امام زمان(عج) بیش از ۳۰ برنامه بمب‌گذاری را کشف و خنثی کردند.

کشف و خنثی‌کردن بیش از ۳۰ برنامه بمب‌گذاری در سال ۹۵ / وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات: کشف و خنثی کردن بیش از ۳۰ برنامه بمب گذاری در سال ۹۵

عبارات مهم : زندگی

وزیر اطلاعات گفت: سال ۹۵ سربازان گمنام امام زمان(عج) بیش از ۳۰ برنامه بمب گذاری را کشف و خنثی کردند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سیدمحمود علوی در سالگرد درگذشت عزت الله دامادی نماینده فقید مردم ساری در مجلس گفت: خداوند فوت و زندگی را آفریده تا ببیند کدام یک از افراد بهتر عمل می کند؛ در واقع فوت در اسلام آخر زندگی نیست بلکه نقل مکان از جایی به جای دیگر است بعد انسان های باتقوا باید ملاک زندگی ارزش قانون و قرآن کریم باشد.

کشف و خنثی‌کردن بیش از ۳۰ برنامه بمب‌گذاری در سال ۹۵ / وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: هرچند باید حس جاودانگی را یکی از خصوصیات انسان ها دانست ولی فوت آفریده شده است و انسان را از زندگی دنیایی به سرای آخرت جابه جا می کند. اگر ملتی از فوت بهراسد در دام زورگویان و ذلت خواهد افتاد ولی ملتی که فوت را مساوی با تولدی دیگر می دانند در برابر تهدیدها آمادگی مرگی بنام شهادت را می یابند. بنابه فرموده امام(ره)ملتی که شهادت دارد اصالت دارد و این عوض کردن تفکر در فوت را امام راحل پیش پای این ملت نهاد و ابتدا نیز خود وارد این راه شد.

وی گفت: ملت کشور عزیزمان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس پیروزی های متوالی را کسب کردند و سربلند هستند و همواره نشان داده اند هیچگاه از شهادت در راه خدا و اسلام هراس ندارند.

وزیر اطلاعات گفت: سال ۹۵ سربازان گمنام امام زمان(عج) بیش از ۳۰ برنامه بمب‌گذاری را کشف و خنثی کردند.

وزیر اطلاعات با اشاره به ناامنی در کشورهای مختلف، گفت: امروز امنیت پایدار در کشور وجود دارد. در کشور عزیزمان ایران اسلامی همه توطئه دشمن های در تور اطلاعاتی سربازان گمنان قرار داده شد و در سال ۹۵ بیش از ۳۰ برنامه بمب گذاری به وسیله سربازان گمنام امام زمان(عج) کشف و خنثی شده است که فقط راجع به ۵ مورد به مردم اطلاع رسانی کردیم. سربازان گمنام امام وقت با هوشیاری تمام اجازه به چالش کشیدن کشور را به هیچ جانور تروریستی نمی دهد.از اینکه در جمع مردم مازندران قرار دارم خوشحالم و امیدواریم قدردان شما مردم زحمت کش باشیم.

علوی با اشاره به اینکه عطر ولایت اهل بیت ابتدا در خطه مازندران پیچیده، افزود: هرجایی از نقاط عملیاتی هشت سال جنگ تحمیلی رفتیم شاهد حضور مردم ولایتمدار مازندران و لشکر ۲۵ کربلا بودیم و این نشان از شهادت طلبی فرزندان این خطه است.دوستی و صمیمت بین بنده و مرحوم دامادی که از سال ها قبل در مجلس به وجود آمد موجب حضور بنده در این مراسم شده است هست. مرحوم دامادی فردی دلسوز، خدوم و شریف جهت مردم حوزه انتخابیه خود بود.

وی دارای سلامت نفس، متدین و متلزم به احکام شرع مقدس بود و خدمت به مردم را وظیفه خود می دانست. همه مردم و به خصوص مسئولان در معرض امتحان الهی قرار دارند و بعضی از امتحان های الهی در اهدا ثروت، مسئولیت و عزت است که باید از همه اینها به درستی بهره گیری کرد.

کشف و خنثی‌کردن بیش از ۳۰ برنامه بمب‌گذاری در سال ۹۵ / وزیر اطلاعات

واژه های کلیدی: زندگی | برنامه | اطلاعات | سربازان | اطلاعات | مازندران | بمب گذاری | وزیر اطلاعات | سربازان گمنام امام زمان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs