ریاست زندگی برنامه اطلاعات سربازان اطلاعات

ریاست: زندگی برنامه اطلاعات سربازان اطلاعات مازندران بمب گذاری وزیر اطلاعات سربازان گمنام امام زمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۲ طلا، ۱ نقره و ۸ برنز حاصل کار کاروان کشور عزیزمان ایران در روز هشتم

به گزارش ایسنا، پنجمین دوره از بازیهای داخل سالن آسیا به میزبانی ترکمنستان در حال برگزاری است و کاروان کشور عزیزمان ایران در هشتمین روز از بازیها ۲ طلا، ۱ نقره

۲ طلا، ۱ نقره و ۸ برنز حاصل کار کاروان کشور عزیزمان ایران در روز هشتم

۲ طلا، ۱ نقره و ۸ برنز حاصل کار کاروان کشور عزیزمان ایران در روز هشتم

عبارات مهم : ایران

در هشتمین روز از بازیهای داخل سالن آسیا کاروان کشور عزیزمان ایران ۱۱ مدال رنگارنگ کسب کرد.

به گزارش ایسنا، پنجمین دوره از بازیهای داخل سالن آسیا به میزبانی ترکمنستان در حال برگزاری است و کاروان کشور عزیزمان ایران در هشتمین روز از بازیها ۲ طلا، ۱ نقره و ۸ برنز کسب کرد و جمع مدال های خود را به عدد ۷۷ رساند.

۲ طلا، ۱ نقره و ۸ برنز حاصل کار کاروان کشور عزیزمان ایران در روز هشتم

*بسکتبال سه نفره بانوان:

پنجمین دوره بازیهای داخل سالن آسیا به میزبانی ترکمنستان در حال برگزاری است و تیم بسکتبال سه نفره بانوان کشور عزیزمان ایران که نخستین حضور بین المللی خود بعد از کسب مجوز حجاب را تجربه می کند امروز بعد از شکست برابر تیم میزبان از افزایش به نیمه نهایی بازماند. ملی پوشان با پیروزی برابر افغانستان و چین تایپه به عنوان تیم سرگروه توانسته بود از گروه خود افزایش کنند ولی امروز(شنبه) برابر ترکمنستان میزبان بازیهای با نتیجه ۱۴ بر ۷ مغلوب و از افزایش به نیمه نهایی باز ماندند.

به گزارش ایسنا، پنجمین دوره از بازیهای داخل سالن آسیا به میزبانی ترکمنستان در حال برگزاری است و کاروان کشور عزیزمان ایران در هشتمین روز از بازیها ۲ طلا، ۱ نقره

*فوتسال مردان:

تیم ملی فوتسال کشور عزیزمان ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقه های داخل سالن آسیا از ساعت ۹:۳۰ امروز (شنبه) به مصاف تایلند رفت و در حالی که دو بار در ابتدای بازی از حریف خود عقب افتاد، در نهایت به برتری ۱۰ بر ۴ رسید. تیم ملی در این بازی ابتدا با یک گل عقب افتاد ولی در ادامه سنگ سفیدی کار را به تساوی کشاند. شاگردان ناظم الشریعه دوباره در نیمه اول از تایلند عقب افتادند ولی عروجی دوباره کشور عزیزمان ایران را پیش انداخت. تیم ملی بعد از دریافت گل تساوی دوم، هشت گل دیگر زد. گل های کشور عزیزمان ایران را در این بازی، سنگ سفیدی (دقیقه۵) عروجی (۱۲) اسماعیل پور (۱۴) طیبی (۱۸-۲۴-۳۰) حسن زاده (۱۸) توکلی (۲۰) اولادقباد (۲۸) و جاوید (۲۹) به ثمر رساندند. جیروات (دقیقه۲ و ۳۳) سوراساک (۹) و کریستادا (۴۰) هم چهار گل تایلند را زدند. در این بازی محمدرضا سنگ سفیدی از کشور عزیزمان ایران و ونگکائه از تایلند با دریافت کارت قرمز مستقیم در دقیقه ۱۲ از زمین بازی اخراج شدند. محمد شجری نیز به علت مصدومیت در بازی با قرقیزستان، برابر تایلند به میدان نرفت. ملی پوشان فوتسال کشور عزیزمان ایران فردا (یک شنبه)در مرحله نیمه نهایی مسابقه ها باید به مصاف پیروز بازی افغانستان و ترکمنستان بروند.

*کشتی سنتی:

زنان/

۲ طلا، ۱ نقره و ۸ برنز حاصل کار کاروان کشور عزیزمان ایران در روز هشتم

در فینال وزن ۷۵- کیلو گرم بانوان الهه رضایی با قبول شکست برابر نماینده مغولستان به مدال نقره دست یافت. رضایی در فینال رو در روی آلتینای ماما رسول کیزی از مغولستان قرار داده شد و در حالی که نتیجه را یک بر یک برابر به تساوی کشاند ولی به خاطر داشتن اخطار بازنده اعلام شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۷۵ + کیلوگرم نیز آسیه شجاعی ابتدا حریف ازبکستانی خود را شکست داد و در بازی نیمه نهایی مغلوب حریف ترکمنستانی شد و مدال برنز رسید.

به گزارش ایسنا، پنجمین دوره از بازیهای داخل سالن آسیا به میزبانی ترکمنستان در حال برگزاری است و کاروان کشور عزیزمان ایران در هشتمین روز از بازیها ۲ طلا، ۱ نقره

در وزن ۵۵ – کیلوگرم زهرا یزدانی ابتدا حریف فیلیپینی خود را شکست داد و در نیمه نهایی نیز نماینده ترکمنستان را شکست داد تا در فینال یا نماینده ازبکستان دیدار کند. یزدانی موفق شد منزورایی مودیانووا از ازبکستان را شکست دهد و به نخستین طلای کشتی سنتی بانوان کشور عزیزمان ایران در بازی های داخل سالن دست یابد. یزدانی پیش از این در مسابقه های کشتی های سنتی نیز صاحب مدال نقره شده است بود و این دومین مدال او در این مسابقه ها به حساب می آید.

در وزن ۶۵- کیلوگرم که با حضور ۵ ورزشکار برگزار شد، سحر غنی زاده در مبارزه نخست خاواسخون جوراکوزیوا از ازبکستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد مغلوب دلفیروز مامادجونوا از ازبکستان شد. غنی زاده در مسابقه سوم خود نیز برابر دینارا هالیوا از ترکمنستان شکست خورد. او در آخرین دیدار خود اولکان آلیبایکیزی از قرقیزستان را مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.

۲ طلا، ۱ نقره و ۸ برنز حاصل کار کاروان کشور عزیزمان ایران در روز هشتم

در وزن ۶۰ – کیلوگرم ریحانه شیخیان ابتدا نماینده مجموعه جزایر فیلیپین را شکست داد و در نیمه نهایی مغلوب حریف ترکمنستانی شد و به مدال برنز بسنده کرد.

مردان/

در وزن ۸۰ – کیلوگرم هادی سلیمی ابتدا برابر نماینده افغانستان پیروز شد و در بازی دوم مغلوب نماینده قرقیزستان شد و از دور مسابقه ها کنار رفت.

در وزن ۹۰ – کیلوگرم حامد میرزاپور برابر نماینده قرقیزستان مغلوب شد و از دور مسابقه ها کنار رفت.

در وزن ۶۰ – کیلوگرم نیز قاسم نوروزی مغلوب نماینده ازبکستان شد و از دور مسابقه ها کنار رفت.

در وزن ۱۰۰ – کیلوگرم محمود پروانه ابتدا نماینده ای از هند را شکست داد و در نیمه نهایی برابر نماینده ازبکستان شکست خورد و به برنز بسنده کرد.

در وزن ۷۰ – کیلوگرم محمد غلامی ابتدا برابر حریف ترکمنستانی پیروز شد و در نیمه نهایی مغلوب نماینده ازبکستان شد و به مدال برنز رسید.

در وزن ۱۰۰ + کیلوگرم عبدالواحد محمدی برابر نماینده مغولستان پیروز شد و در نیمه نهایی مغلوب نماینده میزبان شد و به مدال برنز رسید.

*شطرنج:

دور پنجم و ششم مسابقه های شطرنج (استاندارد) بازی های داخل سالن آسیا امروز پیگیری شد و نمایندگان کشور عزیزمان ایران برابر حریفانشان مسابقه کردند. سارا خادم الشریعه در دور پنجم برابر بهار هالایو از ترکمنستان پیروز و در دور ششم برابر تینگ جی لی از چین به تساوی رسید. اکنون سارا چهار امتیاز دارد. میترا حجازی پور نیز در دور پنجم برابر موتریبا هوتامی از تاجیکستان و در دور ششم برابر الکساندر ساماگانوا از قرقیزستان پیروز شد. حجازی پور بعد از شش بازی ۳.۵ امتیاز دارد. پرهام مقصودلو در بخش استاندارد مردان در دور پنجم برابر میکائیل مارکو از قرقیزستان و در دور ششم برابر هاندسزار ادو از ترکمنستان به تساوی رسید. مقصودلو تاکنون ۳.۵ امتیاز دارد. استاد بزرگ پویا ایدنی هم در دور پنجم برابر استاد بزرگ گانگولی هندی پیروز شد و در دور ششم برابر دوئو تین های به تساوی رسید. ایدنی نیز تاکنون ۴.۵ امتیاز در بخش استاندارد کسب کرده هست. تاکنون پویا ایدنی در رده چهارم (هم امتیاز با رده سومی) و پرهام مقصودلو در رده سیزدهم (هم امتیاز با نفر دوازدهم) قرار دارند. سارا خادم الشریعه در رده دهم بخش زنان(هم امتیاز با نفر ششم) و میترا حجازی پور در رده پانزدهم ( هم امتیاز با نفر سیزدهم) قرار دارند. مسابقه های شطرنج بخش استاندارد بازی های داخل سالن آسیا از پنج شنبه شروع و دور هفتم و نهایی فردا یکشنبه پیگیری می شود.

*کیک بوکسینگ:

نخستین روز از مسابقه های کیک بوکسینگ پنجمین دوره بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی شروع شد و نمایندگان کشور عزیزمان ایران در بخش های متفاوت کیک لایت و فول کنتاکت به مصاف رقبای خود رفتند.

مصطفی پورفرج در وزن ۶۹- کیلوگرم و در بخش کیک لایت با حبیب مورتادهای عراقی مبارزه کرد و دو بر صفر شکست خورد و از دور مسابقه ها از بین بردن شد.

حسین کرمی دیگر نماینده کشور عزیزمان ایران در وزن ۷۵- کیلوگرم بود که در بخش فول کانتکت با عظمت کودابیردیف قرقیزستانی مبارزه کرد و سه بر صفر پیروز شد و به مرحله بعد راه یافت.

فاطمه علیزاده نیز نماینده دختران کیک بوکسینگ کشور عزیزمان ایران در وزن منهای ۵۶ کیلوگرم بود که در بخش فول کانتکت باید با میجگونا سامادوا تاجیکستانی مبارزه می کرد که به علت عدم حضور حریفش بر روی رینگ پیروز شد و به دور بعد راه یافت.

دیگر نماینده کشور عزیزمان ایران در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم و در بخش کیک لایت زینب جباری بود که با سارا خامزینا قزاقستانی مبارزه کرد و در سه راند حریف خود را با حساب سه بر صفر پیروز شد و به دور بعدی راه یافت.

شهناز میرحیدری هم در وزن ۶۰- کیلوگرم برابر چنگ یو از چین تایپه قرار داده شد و ۲ بر یک شکست خورد و از دور مسابقه ها از بین بردن شد.

رقابت های کیک بوکسینگ بازی های داخل سالن آسیا از امروز شروع و تا چهارم مهرماه ادامه دارد.

*سوارکاری:

مرحله فینال مسابقه های پرش با اسب بازی های داخل سالن از ساعت ۱۳ امروز (شنبه) به وقت کشور عزیزمان ایران در شهر علاقه آباد شروع شد. داود پوررضایی و امیرحسین حبیبی دو شرکت کننده ایرانی در فینال بودند که پوررضایی با ثبت ۷۰.۱۱ صدم ثانیه و بدون اشتباه و حبیبی هم وقت ۸.۶۹.۲۰ را ثبت کرد و ۴ اشتباه داشت. پوررضایی در مرحله بعدی وقت ۴۱.۸۶ ثانیه را ثبت و باز هم خطایی نداشت و در نهایت سوم شد. پوررضایی حریفان قدری از عربستان، قطر، سوریه و قزاقزستان داشت. جهت نخستین بار سوارکاران ایرانی با اسب های خود در مسابقه های شرکت کردند و توانستند جهت نخستین بار در یک مسابقه در سطح آسیا مدال کسب کنند.

*شنا:

در ادامه مسابقه های شنای بازی های داخل سالن ترکمنستان مهدی انصاری و تیم شنای کشور عزیزمان ایران از کسب مدال باز ماندند. در آخرین مسابقه شنای رشته چهار در ۱۰۰ متر آزاد تیمی، تیم شنای کشور عزیزمان ایران متشکل از غلامپور، یاوری، قندچی و قره حسنلو با رقبای خود از ۷ کشور شرکت کننده جهت کسب مدالهای سه گانه به مسابقه پرداختند. شناگران ایرانی، با کسب رکورد ۳ دقیقه و ۱۹ ثانیه و ۹۸ صدم ثانیه در مکان ششم این رشته قرار گرفتند. تیم شنای کشور عزیزمان ایران صبحگاه امروز و در مرحله مقدماتی این رشته، رکورد ۳ دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۷۶ صدم ثانیه را ثبت کرده بود. همچنین مهدی انصاری شناگر تیم ملی کشور عزیزمان ایران نیز در ۱۰۰متر پروانه ششم شد و از کسب مدال باز ماند. به علت حضور در فینال ماده ۱۰۰ متر پروانه، انصاری جهت کسب مدال از شرکت در فینال ماده ۵۰ متر قورباغه انصراف داد.

*دوچرخه سواری:

در فینال ماده کایرین دوچرخه سواری بازی های داخل سالن آسیا محمد دانشور و محمود پراش با دو رکابزن قزاق و دو رکابزن تایلند مسابقه کردند.

درپایان محمد دانشور مدال برنز گرفت. محمود پراش چهارم شد.

در آخر مسابقه اومنیوم دوچرخه سواری بازی های داخل سالن آسیا، محمد گنج خانلو در ماده دور امتیازی دوم شد.

او بعد از پشت سر گذاشتن مسابقه در چهار ماده اسکرچ، تمپو، دور حذفی و دور امتیازی ۱۲۲ امتیاز به دست آورد و مقام چهارم اومنیوم را کسب کرد.

*وزنه برداری:

رقابتهای دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری بازی های داخل سالن آسیا برگزار شد و سهراب مرادی ضمن رکورد شکنی عنوان قهرمانی را به دست آورد.

مرادی در یک ضرب ۱۸۵ کیلوگرم و در دوضرب ۲۲۸ کیلوگرم و در مجموع ۴۱۳ کیلوگرم را به ثبت رساندو قهرمان شد.

مرادی در یک ضرب ۱۸۵ کیلوگرم را ثبت کرد و اول شد.

یک ضرب:

سهراب مرادی به عنوان آخرین وزنه بردار بر روی تخته آمد و در نخستین حرکت ۱۷۶ کیلوگرم را بالای سر برد.

جهت کسب عنوان نخست یک ضرب مسابقه بین سهراب مرادی و وزنه بردار ازبک بود.

سوبیروف در نخستین حرکت ۱۷۵ کیلوگرم را زد ولی در دومین حرکت ۱۸۰ کیلوگرم را انداخت.

مرادی در دومین حرکت ۱۸۱ کیلوگرم را نیز به خوبی مهار کرد.

وزنه بردار ازبک هم در سومین حرکت ۱۸۱ کیلوگرم را ثبت کرد.

ملی پوش کشور عزیزمان ایران در آخرین حرکت پشت وزنه ۱۸۵ کیلوگرم قرار داده شد که آن را نیز بالای سر برد.

دوضرب:

سهراب مرادی آخرین وزنه برداری بود که بر روی تخته آمد و در نخستین حرکت ۲۲۰ کیلوگرم را از پشت انداخت.

او در دومین حرکت دوباره باید ۲۲۰ کیلوگرم را مهار می کرد که موفق عمل کرد و مدال طلای خود را قطعی کرد.

او در سومین حرکت ۲۲۸ کیلوگرم را بالای سر برد و با ثبت رکورد مجموع ۴۱۳ کیلوگرم رکورد دنیا را که ۴۱۲ کیلوگرم بود، شکست.

*بیلیارد:

در ادامه مسابقه های بیلایرد بازی های داخل سالن آسیا ۲۰۱۷ در ترکمنستان، در بخش ناین بال دوبل اسکاتلندی تیم ملی کشور عزیزمان ایران موفق شد در مرحله یک چهارم نهایی امارات را ۹ بر ۳ شکست دهد و به جمع چهار تیم برتر راه یابد.

تیم دو نفره کشور عزیزمان ایران با ترکیب محمد علی پردل و مهدی راسخی فردا(یک شنبه) در مرحله نیمه نهایی به مصاف چین تایپه می رود. پیش از این تیم کشور عزیزمان ایران در مرحله یک هشتم نهایی ۹ بر ۲ مالدیو را شکست داده بود

همچنین در بخش اسنوکر تیمی، کشور عزیزمان ایران موفق شد با شکست افغانستان به دیدار نهایی راه یابد و جهت کسب مدال طلا قطر را پیش رو دارد.

*مدال آوران کشور عزیزمان ایران در آخر روز هشتم به شرح زیر است:

*کشتی سنتی:

زهرا یزدانی- طلا

الهه رضایی- نقره

آسیه شجاعی-برنز

ریحانه شیخیان-برنز

سحر غنی زاده-برنز

محمود پروانه-برنز

محمد غلامی-برنز

عبدالواحد محمدی-برنز

*وزنه برداری:

سهراب مرادی- طلا

*دوچرخه سواری:

محمد دانشور-برنز

*سوارکاری:

داوود پوررضایی-برنز

*مدال آوران کشور عزیزمان ایران از روز نخست بازی های داخل سالن تا آخر روز هشتم به شرح زیر است:

* کشتی سنتی:

محمد نادری(کشتی پهلوانی)-طلا

احمدمیرزاپور(کشتی پهلوانی)-طلا

ارشک محبی(کشتی پهلوانی)-طلا

الهه رضایی- نقره

اسماعیل امیری- برنز

حبیب الله ترابی-برنز

عبدالله ایری-برنز

قاسم دزی-برنز

ریحانه شیخیان- دو برنز

لیلا سیاهوشی- دو مدال برنز

حامد میرزاپور- نقره

زهرا یزدانی-۱ طلا و ۱نقره

سعیده رحیمی- دو برنز

زهرامحمودی-برنز

زهرامجدی-برنز

لیلا سالاروند-برنز

یاسر محمودی- دو مدال برنز

داوود عوض زاده- برنز

آسیه شجاعی- دو برنز

مریم احمدی-برنز

سحر غنی زاده- برنز

محمود پروانه- برنز

محمد غلامی- برنز

عبدالواحد محمدی-برنز

* تکواندو:

مرجان سلحشور(پومسه)-طلا

مهدی اسحاقی-طلا

مهدی جلالی- طلا

سعید رجبی- طلا

سروش احمدی- طلا

پریسا جوادی- طلا

عرفان ناظمی- طلا

هادی تیران ولی پور-نقره

پومسه تیمی مردان(محمد صادق فتوحی- علی سهرابی-کوروش بختیاری)-نقره

پومسه تیمی زنان(نرگس میناخانی،مرجان سلحشوری، مهسا صادقی)-برنز

کوروش بختیار(پومسه)-برنز

فاطمه مداحی- برنز

طیبه پارسا-برنز

* دوچرخه سواری:

تیم اسپرینت متشکل از محمد دانشور، احسان خادمی و علی علی عسگری- طلا

محمد دانشور- ۱نقره و ۱برنز

* جوجیتسو:

مسعود حسن زاده- دو مدال نقره

مسعود جلیلوند- طلا وبرنز

سوده کمندانی-برنز

* دو ومیدانی:

حسن تفتیان-طلا

کیوان باقرزاده-پرش ارتفاع-نقره

امیرمرادی-۸۰۰ متر-برنز

حسین کیهانی- برنز

رضا قاسمی-برنز

* موی تای:

علی زرین فر-طلا

کاوه سلیمانی_طلا

هاشم بیگی_طلا

فاطمه یاوری_نقره

سعیده غفاری_نقره

رضا احمدنژاد- برنز

امیر حسین کمره ای- برنز

زهرا بوربور-برنز

* کوراش:

بهزاد وحدانی-طلا

مجتبی زمانی مقدم-نقره

مجتبی نیک بین-نقره

کامران رستمی-نقره

شایان خیراندیش-برنز

زهرا باقری-برنز

امید تیزتک_برنز

قنبر علی قنبری_برنز

الیاس_علی اکبری-برنز

*بیلیارد:

سهیل واحدی-نقره

* وزنه برداری:

سهراب مرادی- طلا

علی میری-برنز

*سوارکاری:

داوود پوررضایی-برنز

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | ایرانی | مسابقه | پیروزی | ترکمنستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs