ریاست زندگی برنامه اطلاعات سربازان اطلاعات

ریاست: زندگی برنامه اطلاعات سربازان اطلاعات مازندران بمب گذاری وزیر اطلاعات سربازان گمنام امام زمان

بازگشت بالوتلی به تیم ملی ایتالیا

به گزارش تسنیم، روبرتو مانچینی، سرمربی تازه تیم ملی ایتالیا اعلام کرد که ماریو بالوتلی، مهاجم سابق میلان را به اردوی آتزوری بازخواهد گرداند. بازگشت ب..

ادامه مطلب

فعلا چین یا ژاپن! ، سرنوشت مبهم اینیستا بعد از جدایی از بارسا

آندرس اینیستا که اعلام کرده تصمیم دارد از بارسلونا جدا شود هنوز توضیحی راجع به مقصد بعد و تیم آینده‎اش نداده و مشخص نیست به کدام تیم خواهد رفت. ..

ادامه مطلب

با عدم صداقت مالک سپیدرود، خدا به داد هواداران برسد/ او اصرار داشت سهام تیم را بخرم ، علی کریمی

تسنیم نوشت: علی کریمی راجع به جلسه شب گذشته خود با تن زاده مالک کلوب سپید رود گفت: اعتراف می کنم هنوز مالک کلوب را نشناخته ام. ایشان در جلسه شب گذشته مدعی بود..

ادامه مطلب

نکو نامدار شد ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.02.10

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.02.10 / نکو نامدار شد  ایران | استقلال | استقلال | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عک..

ادامه مطلب

حقوق ما را از AFC پیگیری کنید / درخواست استقلال از فدراسیون فوتبال

باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال خواست که حقوق این تیم راجع به گزینش میزبان دیدار با عربستانی‌ها، از AFC گرفته شود. درخواست استقلال از فدر..

ادامه مطلب

جریمه ۱۰۰ میلیونی پرسپولیس و محرومیت حاتمی و جپارف

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های حاضر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال صادر کرد.  جریمه ۱۰۰ میلیونی پرسپولیس و محرومیت حاتمی و ..

ادامه مطلب

مستندات پرسپولیس در اعتراض به رای فیفا

پس از جلسه مدیرعامل کلوب پرسپولیس و ریاست فدراسیون فوتبال قرار است این کلوب لایحه دفاعی خود در اعتراض به رای صادره را به دادگاه CAS ارائه کرده و درخ..

ادامه مطلب

۲ طلا، ۱ نقره و ۸ برنز حاصل کار کاروان کشور عزیزمان ایران در روز هشتم

به گزارش ایسنا، پنجمین دوره از بازیهای داخل سالن آسیا به میزبانی ترکمنستان در حال برگزاری است و کاروان کشور عزیزمان ایران در هشتمین روز از بازیها ۲ ..

ادامه مطلب

گل‌های بچه‌گانه‌ای خوردیم/ بعضی چوب لای چرخ ما می‌گذارند ، گل‌محمدی

سرمربی تراکتورسازی بعد از شکست برابر پرسپولیس گفت: گل های بچگانه ای خوردیم و دو گل بسیار راحت وارد دروازه ما شد. گل محمدی: گل های فرزند گ..

ادامه مطلب

محرومیت آبی‌ها بخشیده شد ، رأی ۳ بازیکن استقلال اعلام شد

به گزارش فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، متن کامل رای کمیته انضباطی به شرح زیر است: رأی ۳ بازیکن استقلال اعلام شد/ محرومیت آب..

ادامه مطلب